Sveiki, Šiame puslapyje rodomoms naujienos iš populiariausių naujienų portalų. Tikimės ,kad tai jums bus naudinga naudojant kasdien.
Daugiau portalų ir kategorijų jau greitai !

... Portalai paskutiniu metu rašo:

žuvogalimaiįtarimaiKauneHVilniujeClintonnaująžmonėsgalima

Pasiekeme informaciją be registracijos

http://y4.lt/wp-content/uploads/2011/12/registracija1.gif Ieškant informacijos internete dažniausiai papuolate į forumus kuriose yra diskutuojama apie jums naudingą informaciją. Dėja nevisi forumai yra draugiški ir leis jums matyti viena ar kita nuoroda ar visa temą be registracijos. Yra budas to išvengti. Kadangi dauguma forumo platformu turi tokia silpnybe - google "robotams" galime ją išnaudoti. Google robotai be sustojimo naršo po interneta rinkdami informacija kuria veliau pateikia google'e. Taigi forumai nenori jog ju diskusijos neatsirastu google kadangi google pagalba sulaukiama galybe lankytoju. Pradedame: Yra toks plugin'as (naršykles įskiepis) kurio pagalba galėsite apsimesti "Google robotu" ir laisvai naršyti internete dauguma ju be apribojimu, registraciju.
  1. Parsisiųnčiame bei idiegiame įskiepį pavadinimu "user agent" kuri galite gaut čia>>
  2. Isidiege spaudžiate Tools savo naršykleje > User Agent Switcher > Options ir vėl Options. Žiurėkite pv1
  3. Parenkame User Agent (kairėje) toliau Add. description laukelyje irašome crawl-66-249-66-1.googlebot.com, o user agent laukelyje rašome Googlebot/2.1 (+http://www.googlebot.com/bot.html). Žiurėkite pv2
  4. Pasirenkame Google Bot, Tools. Žiurėkite pv3
Nurodymai gali skirtis prklausomai nuo naršykles ar operacines sistemos, bet principas išlieka tas pats. Viskas. Naršysite kaip Google robotukas :) Beje www.bugmenot.com puslapis kuriame žmonės dalinasi prisijungimo informacija vienkartiniam naudojimui.

Pv1

Pv2

http://y4.lt/wp-content/uploads/2011/12/addinganewuseragent1.png

Pv3

http://y4.lt/wp-content/uploads/2011/12/selectinggooglebotasuseragent1.png

Paskelbta 2009-11-21 23:21:15
...